سوالات متداول

سوالات مرتبط با مراحل پذیرش

چگونه تیم‌ها را انتخاب می‌کنید؟

ما فرم‌های شما را مرور کرده و تیم ها بر اساس میزان آمادگی، پتانسیل، اندازه بازار و مدل کسب و کار انتخاب شده و جهت مصاحبه دعوت می‌شوند.

چه کسانی تیم‌ها را انتخاب می‌کنند؟

تیم استارتاپ استودیو تهران به همراه کارآفرینان و مربیان با تجربه، تیم های برتر را انتخاب کرده تا وارد استارتاپ استودیو تهران شوند.

سوالات مرتبط با تیم‌ها

چه استارتاپ‌هایی را حمایت می کنید؟

ما فقط استارتاپ‌هایی در حوزه های چاپ، بانک و بیمه، سلامت، منابع و سازمان، بازار، تکنولوژی، سرگرمی و بازی و اینترنت هوشمند را حمایت می کنیم.

آیا برای پیوستن، نیاز به محصول آماده است؟

نه لزوما! ما تیم‌هایی می خواهیم که سرعت پیشرفت بالا داشته و توانایی توسعه بازار و محصول خود را در مدت زمان کوتاه داشته باشند (برای مثال، تولید محصول برای نظرسنجی از مشتریان و یا جذب مشتریان اولیه)

تعداد افراد حاضر در تیم چند نفر باید باشد؟

تیم می‌تواند تا 4 موسس یا بنیانگذار داشته باشد، ترجیح ما، یک تیم 2 تا 4 نفره است. زیرا یک موسس به تنهایی کارهای زیادی برای انجام دادن دارد که بدون شریک امکان پذیر نیست.

تیم من در حال حاضر در مرحله توسعه است، آیا دوره های حمایتی استارتاپ استودیو تهران برای من مناسب است؟

اگر شما تاکنون سرمایه‌ای از صندوق سرمایه گذاری دریافت نکرده‌اید، استارتاپ استودیو تهران می تواند برای شما مناسب باشد.

آیا تمام اعضای تیم باید در دفتر استارتاپ استودیو تهران کار کنند؟

حضور و تمرکز تمام وقت اعضای تیم در طول دوره حمایتی الزامی و یکی از شروط ورود به این دوره است.

سوالات مرتبط با مباحث مالی و قانونی

آیا برای پیوستن، نیاز به شرکت ثبت شده می باشد؟

خیر، اگر در این برنامه قبول شوید، ما شما را در ثبت شرکت و مسائل قانونی کمک می‌کنیم. ما همچنین از طریق تیم خبره حقوقی استارتاپ استودیو تهران، بهترین مشاوره ها و خدمات حقوقی را به شما ارائه می کنیم.

سرمایه گذاری در پایان برنامه چگونه انجام می شود؟

در پایان دوره حمایتی استارتاپ استودیو تهران، در رویداد «دمو دی» شما شانس آن را دارید که استارتاپ خود را در مقابل شبکه سرمایه‌گذاران منتخب استارتاپ استودیو تهران، ارائه کنید. با بودن در استارتاپ استودیو تهران و شرکت کردن در جلسات شبکه سازی و آموزشی، این فرصت برای شما فراهم می‌شود تا آماده ارتباط برقرار کردن با این سرمایه گذاران باشید. استارتاپ استودیو تهران تیم ها را در فرایند مذاکرات برای جذب سرمایه و عقد قراردادهای لازم همراهی می نماید.

سایر سوالات

استارتاپ استودیو تهران در کجا مستقر شده است؟

استارتاپ استودیو تهران در قلب تهران، (خیابان کارگر شمالی، پردیس دانشکده های فنی دانشگاه تهران، ساختمان جدید مهندسی مکانیک طبقه منفی 1) واقع شده است، هر چند که ما در آینده ای نزدیک شعبات دیگر خود را تاسیس می‌کنیم.

شما چگونه مرا حمایت می‌کنید؟

به غیر از سرمایه اولیه، ما شما را از طریق فضای کار، دسترسی دادن به مربیان برجسته، آموزش، امکانات آزمایشگاهی دانشگاه تهران، فرصت‌های شبکه سازی و دستری داشتن به خدمات و سرویس های مورد نیاز حمایت می‌کنیم.